Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Pozyskiwanie funduszy » Działalność » pozyskiwanie funduszy » VII Świąteczny Koncert Onkologiiczny
Zgodnie z umową podpisaną w dniu 18.07.2016 r. z Dyrekcją Teatru Muzycznego im. D. Baduszkowej w Gdyni, Lions Club Gdynia wspólnie z klubami Strefy... więcej
12/09/2016
Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku to chyba najbardziej odpowiednie miejsce dla wyeksponowania wystawy oraz prezentacji projektu “Forgotten by... więcej
08/02/2016
17/12/2011

VII Świąteczny Koncert Onkologiiczny

Już po raz siódmy w sali Polskiej Filharmonii Kameralnej w Sopocie odbył się 17 grudnia 2011 r. Świąteczny Koncert Charytatywny LC Gdańsk-1 zwany też z tytułu przewodniej tematyki - Koncertem Onkologicznym.
W jego trakcie wręczona została przez Panią Wicemarszałek Województwa Pomorskiego Hannę Zych-Cisoń doroczna nagroda za Wybitny Wkład w Rozwój Onkologii w Regionie Pomorskim - tym razem Panu Profesorowi Witoldowi Rzymanowi.
Program artystyczny na najwyższym, jak zwykle, poziomie zapewniła Orkiestra Wojciecha Rajskiego oraz soliści: Federico Diaz (gitara, w niezwykły sposób interpretujący utwory Piazzoli oraz Vivaldiego) i Aleksandra Kucharska-Szefler, która zaśpiewała w oryginalnej wersji przepiękne, kompletnie zapomniane kolędy kaszubskie.
Na koniec artystka i orkiestra wspomogli brawurową interpretację kolęd polskich przez chór członków Lions Club Gdańsk-1, stanowiącą jednocześnie adres Bożonarodzeniowy do publiczności, jak też do czytających tę relację.
Mamy nadzieję na liczniejszą reprezentację Lionów z innych Klubów (przynajmniej trójmiejskich) w naszych nadchodzących imprezach, które tradycyjnie będziemy anonsować na tej stronie.

Piotr Beszczyński
Past Prezydent LC Gdańsk-1

Członkowie LC Gdańsk-1 intonują kolędy....