Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Zaproszenia » Działalność » zaproszenia » XIV Regaty o Puchar Prezydenta Klubu

XIV Regaty o Puchar Prezydenta Klubu

Szanowni Państwo!!!
Z prawdziwą przyjemnością serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w tradycyjnych już „regatach żeglarskich z lwami”.
W tym roku będą to już XIV REGATY O PUCHAR PREZYDENTA LC GDAŃSK - 1!!! Odbędą się one w Pucku 21 maja 2016 roku. Celem regat jest pozyskanie środków finansowych na naszą statutową działalność czyli pomoc potrzebującym. Jednocześnie ważnym celem jest także wspaniała zabawa wszystkich uczestników oraz rywalizacja na pięknym akwenie Zatoki Puckiej. Do uczestnictwa w regatach zapraszamy miłośników żeglowania: sponsorów, sympatyków, przyjaciół, rodziny oraz wszystkich członków LC Gdańsk - 1.
Ścigać się będziemy na łodziach klasy "Puck", gwarantujemy profesjonalną obsługę regat, duże emocje sportowe i oczywiście puchary dla zwycięzców. Zachęcamy wszystkich do tworzenia załóg regatowych a także zorganizowania dopingujących te załogi kibiców. Każda załoga powinna składać się z 3 -5 osób, a prowadzący łódkę musi legitymować się patentem żeglarskim (co najmniej żeglarza jachtowego). Mamy nadzieję, że podobnie jak w poprzednich latach, frekwencja uczestników będzie maksymalna, pogoda dopisze, kibice dojadą, zabawa będzie dobra, a dochód z imprezy zasili fundusz charytatywny naszego klubu!!!
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem regat (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ). Otrzymacie tam Państwo komplet szczegółowych informacji o warunkach startu w regatach, programie i sposobie prowadzenia regat oraz druki regatowych dokumentów, a także informacje o łódce i trasie regat.
Żeglarskie emocje, kaszubski folklor, urok starego puckiego portu, zapach wiatru i wędzonych ryb - to wszystko warte jest naszego spotkania się na łonie natury.. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy w imieniu Lions Club Gdańsk - 1 wszystkich gości!!

Z żeglarskim pozdrowieniem

Janusz Jaśkiewicz                                                       Andrzej Mizgier
Prezydent LC Gdańsk – 1                                           Biuro Regat LC Gdańsk - 1

formularz zgłoszeniowy                       informacje szczegółowe